Sprawność Łazika poziom 2 – Zadzierna

Kochani,
kolejna wycieczka związana ze zdobywaniem sprawności „Łazika” oraz odznak turystycznych PTTK odbędzie się  15 grudnia. Tym razem kierunek Zadzierna

Zapewniamy  dobrą zabawę w gronie zuchowo-harcerskim i fachową opiekę. 

Aby zdobyć sprawność  należy pojechać na 3 wycieczki w danym cyklu (podczas wędrowania będziemy wykonywać dodatkowe zadania). 
Odznaki PTTK zdobywane są według właściwych regulaminów i wymagane jest zakupienie za drobną odpłatnością dodatkowych książeczek i odznak. Będzie można zamówić je również u nas lub kupić samodzielnie w PTTK.
Jako organizator zapewniam wykonanie potwierdzeń wymaganych regulaminami i całościowe zweryfikowanie odznak.
 

Chętnych proszę o mailowe zapisywanie się u Viki viki@kierunekprzygoda.org.pl do dnia 7.12.2018 lub do wyczerpania miejsc. Osoba zapisana otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt 70,00 zł. Ponieważ jest mniejsza ilość jadących, dlatego cena musi wzrosnąć 🙁

Dodatkowo pragnę Państwa poprosić, że jeżeli ktoś się zapisał i ma zarezerwowane miejsce a zmienią się Państwa plany i udział w wyjeździe będzie niemożliwy PROSZĘ O PILNĄ informację i zwolnienie miejsca, gdyż osoby z listy rezerwowej chętnie skorzystałyby z wyjazdu. 
 
 
 
Planowane terminy w ramach cyklu Łazika poziom 2:
15.01 Grodna
12.03 Góra Kłodzka