Warsztaty bożonarodzeniowe – świeczniki

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty bożonarodzeniowe, na których dzieci wspólnie z rodzicem/pełnoletnim opiekunem będą wykonywać świeczniki świąteczne.
Warsztaty mają na celu integrację międzypokoleniową, dlatego OBECNOŚĆ jednego pełnoletniego opiekuna (mama, tata, babcia, dziadek, ciocia, wujek…) na jednego uczestnika jest OBOWIĄZKOWA!!!! Zgłoszenia bez opiekuna oraz samo dziecko bez opiekuna na warsztaty nie będzie przyjęte!!!!!

Warsztaty odbędą się 7.12.23 w dwóch turach.

Żeby się zapisać na warsztaty, należy kliknąć na wybraną godzinę i wypełnić formularz. Zgłoszenie udziału w warsztatach godz. 17:00 godz. 18:00.

Chcielibyśmy przypomnieć, że na warsztaty obowiązują zapisy. Bardzo prosimy o zapamiętanie godziny, na którą zapisali Państwo uczestnika, jako że udział w zajęciach jest możliwy wyłącznie o tej konkretnej porze. Uzupełnienie formularza stanowi potwierdzenie rejestracji na warsztaty. Brak możliwości wypełnienia go jest jednoznaczne z wyczerpaniem się miejsc. Jeśli Państwa plany zmienią się i udział w warsztatach nie będzie możliwy, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości SMS na numer 502 50 50 51. Jest to istotne dla organizacji warsztatów oraz ewentualnie zapewnienia miejsc innym zainteresowanym.

Dziękujemy za zrozumienie i do zobaczenia na warsztatach!

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Wrocław
www.wroclaw.pl