Wycieczka Młody Naukowiec – Szklarska Poręba

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy na kolejną niezwykłą przygodę w ramach cyklu „Młody Naukowiec”! Tym razem, w sobotę 20 kwietnia 2024 r., wybieramy się do malowniczej Szklarskiej Poręby, gdzie odwiedzimy fascynujące Muzeum Ziemi Juna.


To będzie wyjątkowa okazja, by wcielić się w rolę prawdziwych poszukiwaczy skarbów – będziemy płukać złoto i odkrywać tajniki preparowania minerałów. Nasza wycieczka to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do nauki przez doświadczenie i poszerzania naszych horyzontów.

Przygotujcie się na dzień pełen naukowych odkryć i niezapomnianych wrażeń!

termin – 20 kwietnia 2024
koszt – 147,00 zł

W cenie zapewniamy: 

  • mnóstwo wspaniałej zabawy
  • transport autokarem
  • bilety wstępu
  • 2,0 godziny warsztatów i doświadczeń oraz zwiedzanie muzeum
  • opiekę doświadczonej kadry
  • ubezpieczenie
    UWAGA!!! NIE MA ciepłego posiłku w cenie!!!! Zabieramy ze sobą suchy prowiant i wracamy na ciepły, pyszny obiadek do domku 🙂

Uwaga! 
1. Żeby zdobyć sprawność trzeba być na minimum 3 wycieczkach z 5, które planujemy do końca roku zuchowego. Kolejne 10-12 maja Warszawa
2. Wycieczka odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników 30 osób.

Chętnych proszę o mailowe zapisywanie się u Viki viki@kierunekprzygoda.org.pl do dnia 18.04.2024 lub do wyczerpania miejsc. Osoba zapisana otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Dodatkowo pragnę Państwa poprosić o to, że jeżeli ktoś się zapisał i ma zarezerwowane miejsce a zmienią się Państwa plany i udział dziecka w wyjeździe będzie niemożliwy POINFORMUJCIE NAS O TYM!!!!

REGULAMIN WYCIECZKI