Wycieczka Młody Naukowiec – Wałbrzych

Z ogromną radością zapraszamy Was na trzecią wycieczkę z naszego pasjonującego cyklu „Młody Naukowiec”, która odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku (NIEDZIELA). Tym razem naszym celem będzie niezwykłe miejsce pełne historii i nauki – Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu.

Podczas tej wyjątkowej wyprawy będziemy mieć okazję zgłębić tajniki pracy górnika, poznać historię kopalnictwa oraz odkryć, jak nauka i sztuka mogą się przenikać w najbardziej niespodziewanych miejscach. To doskonała okazja, by na własne oczy zobaczyć, jak przeszłość łączy się z przyszłością. Nie możemy się doczekać kolejnej przygody w krainie nauki i sztuki razem z Wami. Do zobaczenia w Starej Kopalni!

termin – 14 kwietnia 2024
koszt – 141,00 zł

W cenie zapewniamy: 

  • mnóstwo wspaniałej zabawy
  • transport autokarem
  • bilety wstępu
  • 1,30 godziny warsztatów i doświadczeń
    zwiedzanie kopalni
  • opiekę doświadczonej kadry
  • ubezpieczenie
    UWAGA!!! NIE MA ciepłego posiłku w cenie!!!! Zabieramy ze sobą suchy prowiant i wracamy na ciepły, pyszny obiadek do domku 🙂

Uwaga! 
1. Żeby zdobyć sprawność trzeba być na minimum 3 wycieczkach z 5, które planujemy do końca roku zuchowego. Kolejne 13.04.24 oraz 20.04.24
2. Wycieczka odbędzie się przy minimalnej ilości uczestników 30 osób.

Chętnych proszę o mailowe zapisywanie się u Viki viki@kierunekprzygoda.org.pl do dnia 10.04.2024 lub do wyczerpania miejsc. Osoba zapisana otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Dodatkowo pragnę Państwa poprosić o to, że jeżeli ktoś się zapisał i ma zarezerwowane miejsce a zmienią się Państwa plany i udział dziecka w wyjeździe będzie niemożliwy POINFORMUJCIE NAS O TYM!!!!

REGULAMIN WYCIECZKI